0

Бесплатна достава низ Македонија

  • (+389) 78-700-222
  • info@magniflex.com.mk
  • ул.Наум Наумовски Борче 87

Закажете бесплатен
тест период

Дознај повеќе

Бесплатна достава*
низ цела Македонија

Дознај повеќе

Гаранција и до
25 години

Дознај повеќе

Купете на 35 рати
без камата

Дознај повеќе

Magniflex производите ремек дела на удобност и релаксација

Откријте ја целата палета на производи Magniflex, дозволете си да бидете инспирирани
Спореди

Pleasure Line


Magni основи

Средно тврд ,

Средно мек

Висина 25 см


Цени од 65.000 мкд
Спореди

Classic Line


Magni основи

Средно мек

Висина 21 см


Цени од 42.000 мкд
Спореди

Luxury Line


Magni основи

Супер Мек

Висина 30 см


Цени од 112.200 мкд
Спореди

Pleasure Line


Magni основи

Средно тврд

Висина 25 см


Цени од 83.000 мкд
Спореди

Magni основи

Тврд ,

Средно тврд

Висина 30 см


Цени од 120.500 мкд
Спореди

Pleasure Line


Magni основи

Мек

Висина 30 см


Цени од 69.000 мкд
Спореди

Memorabile

Classic Line


Magni основи

Средно тврд

Висина 25 см


Цени од 43.000 мкд
Спореди

Dolce Vita

Pleasure Line


Magni основи

Средно тврд ,

Средно мек

Висина 25 см


Цени од 65.000 мкд
Спореди

Riposo

Classic Line


Magni основи

Тврд

Висина 18 см


Цени од 23.500 мкд
Спореди

MagniStretch 10

Pleasure Line


Magni основи

Средно тврд

Висина 25 см


Цени од 83.000 мкд
Спореди

Massaggio Deluxe

Classic Line


Magni основи

Средно тврд

Висина 25 см


Цени од 43.900 мкд
Спореди

Massaggio Light

Classic Line


Magni основи

Средно мек

Висина 22 см


Цени од 37.000 мкд
Спореди

Maestro Dual

Luxury Line


Magni основи

Средно мек ,

Мек

Висина 35 см


Цени од 135.500 мкд
Спореди

Comfort Plus

Classic Line


Magni основи

Средно мек

Висина 21 см


Цени од 42.000 мкд
Спореди

Audace Diamante

Luxury Line


Magni основи

Супер Мек

Висина 30 см


Цени од 112.200 мкд
Спореди

Magnicool Gel

Pleasure Line


Magni основи

Мек

Висина 30 см


Цени од 69.000 мкд
Спореди

Magnicool Cloud

Pleasure Line


Magni основи

Мек

Висина 25 см


Цени од 51.000 мкд
Спореди

Baby pillow

Kids Line


Димензии


Цени од 3.000 мкд
Спореди

Audace Armonia

Luxury Line


Magni основи

Тврд ,

Средно тврд

Висина 30 см


Цени од 120.500 мкд
Спореди

Magnicool Firm

Pleasure Line


Magni основи

Средно тврд

Висина 25 см


Цени од 51.000 мкд
Спореди

Outlast Kid

Kids Line


Димензии


Цени од 4.590 мкд
Спореди

Sonno Spring

Pleasure Line


Magni основи

Средно тврд

Висина 25 см


Цени од 66.900 мкд
Спореди

Magni основи

Средно тврд

Висина 10 cm


Цени од 11.200 мкд
Спореди

Dolce Vita HD Ultra

Pleasure Line


Magni основи

Средно мек ,

Мек

Висина 30 см


Цени од 77.500 мкд
Спореди

Classico Wave

Classico


Димензии

60 x 43 x 10/11cmЦени од 3.990 мкд
-15%
Спореди

Magni Light

Classico


Димензии

72 x 42 x 12cm3740 мкд 4.400 мкд

Откријте кој е вистинскиот душек за вас

60 anni
Нашата суштина

Ги оживуваме вашите денови ноќе
Повеќе од 60 години.

Благодарение на високите перформанси на Magniflex технологијата, живејте го секој ден во потполност.

Го градиме светот за кој сонуваме

Избор на заеднички патеки за одржлив раст.

Да се погрижиме да оставиме подобар свет за идните генерации

sustainable development goals

Ние веруваме во одржлива иднина

buon sonno vita dinamica

Квалитетниот сон е предуслов за здрав живот полн со енергија.

Надополнување на вашата благосостојба

ПРИКАЗНИ ЗА ЖИВОТОТ
racconti di vita
casa comfort

Што мислат нашите клиенти за нас

Ангел Ангеловски
ревју за Magnistretch

Не сум имал подобар сон од кога го имам душекот. Верувале или не пред да го земеме јас спиев 2 месеци на под на 2 јогамати бидејќи беше невозможно да спијам на кревет од болките во грбот.

Кире Лазаров
ревју за Virtuoso

Јас на крајот на денот сум обичен човек на кој, како и секој друг, неопходен му е здрав и мирен сон за да ги наполни батериите и да се спреми за предизвиците на утрешниот ден;

Јасна Петков Стојановиќ
ревју за MagniCool

Им благодарам на компанијата АЈ ДРИМ КОНЦЕПT за мојот волшебен MAGNIFLEX душек во спалната соба, како и во собата на моето дете, кои ни покажаа што значи љубов кон добриот сон

д-р Георги Митев
ревју за Audace Hybrid

Инвестирајте во вашето здравје. Вложете помалку средства во превентивата. Немојте прекасно да се сетите дека здравјето нема цена. Користете го најквалитетното - Magniflex душеци и перници

Ана Капсарова
ревју за Magnistretch

Здравиот и кавлитетен сон поминат на душекот на MAGNIFLEX ми помага да бидам сконцентрирана и лесно да го запомнам она што го слушам на предавањата

iDream магазин

blog-img

blog-img

blog-img

Квалитет сертифициран и признат насекаде во светот

viber viber
Одберете го вашиот душек.

Одберете модел, удобност и големина.

Започни
personalizza materasso