0

Купете до 36 рати без камата

Нашата основна цел е да ви го подобриме спиењето и Здравиот сон а преку тоа и квалитетот на вашиот живот. Токму затоа со големо задоволство ви ја претставуваме најновата кампања на Magniflex производите кои одсега се достапни со плаќање до 36 рати БЕЗ КАМАТА.

Од сега можете да го добиете Вашиот посакуван душек и за помалку од 700 денари месечно, во зависност од моделот и димензијата!

Се што треба да направите е да не посетите во Салонот за Здрав сон на ул. Илинденска, наспроти Фонтаната во Градскиот парк во Скопје, каде преку професионална презентација ќе ви бидат претставени најновите системи за спиење, и нашите Стручни лица ќе ви дадат совети како да ги изберете правилните душек, перница и кревет за вас! Заедно ќе ја пополниме апликацијата а вие ќе го одредите бројот на ратите.

Било да е нов дом, промена на постоечкиот застарен душек, пратење на новите технологии или само љубопитност и желба за знаење, посетата на салонот за Здрав сон на Magniflex е задолжителна. Повелете, ве очекуваме!

За сите дополнителни информации можете да не контактирате не телефонскиот број 078 700 222
Откријте го вистинскиот душек за вас

Ноќе, ви ги оживуваме деновите

Повеќе од 60 години

Благодарение на својата најнова технологија, Magniflex ви нуди единствено животно искуство во кое ќе се будите наспани и ќе го живеете секој ден во вашето најдобро светло.