0

Massaggio Deluxe

Classic Line


Големина:

Количина:

43.900 мкд
Релаксирачко чувство на масажа во текот на целата ноќ
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Massaggio Deluxe

Релаксирачко чувство на масажа во текот на целата ноќ

Зошто да го изберете?

  1. Навлака исполнета со патентирана Memoform Magnifoam мемори пена која делува како масажер заради испакнатите пирамидални форми на пената
  2. Дополнителен слој од патентираната Memoform Magnifoam мемори пена која нуди дополнителна удобност на ‘рбетниот столб и целокупната мускулна маса
  3. Elioform јадрото дава цврста подлога на целото тело, но не генерира компресија
  4. Навлака изработена од вискозна ткаенина, прекрасна на допир која лесно се вади и пере

Колекција

Classic Line
Characteristics

Ниво на комфорт

Средно тврд
Characteristics

Магни основи

Characteristics

Висина на душек

25 см
Characteristics

Сертификати

ACA , Made in Italy , OEKO TEX CLASS I , CE
Characteristics

Навлака

Вискоза

Гаранција

10 години

Ергономска основа

Materials 5. Магнифоам Мемоформ

Техничка основа

Materials 22. Масажа

Ортопедска основа

Materials 1. Елиоформ

Комфорт основа

Materials 9. Магнифоам Мемоформ
Materials 13. Вискозна ткаенина
Materials 14. Хипоалергени влакна

Ергономска основа

5

Техничка основа

22

Ортопедска основа

1

Комфорт основа

9 13 14

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат