0

Baby pillow

Kids Line


Големина:

26 x 50x 5cm


Количина:

3.000 мкд
Задржана традиционалната форма на сапун, омилена кај повеќето луѓе
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Baby pillow - 26 x 50x 5cm

Колекција

Kids Line
Characteristics

Сертификати

Made in Italy
Characteristics

Навлака

Outlast

Гаранција

Нема гаранција

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат