0

Massaggio Light

Classic Line


Големина:

Количина:

37.000 мкд
Регенеративна масажа и зголемена циркулација во текот на целата ноќ
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Massaggio Light

Регенеративна масажа и зголемена циркулација во текот на целата ноќ

Зошто да го изберете?

  1. Навлака исполнета со патентирана Memoform Magnifoam мемори пена која делува како масажер заради испакнатите пирамидални форми на пената
  2. Правилна и зонска поддршка со зголемена циркулација и блага масажа
  3. Eliosoft јадрото дава правилна поддршка на целото тело, но не генерира компресија
  4. Навлака изработена вискозна ткаенина, прекрасна на допир која се вади и пере

Колекција

Classic Line
Characteristics

Ниво на комфорт

Средно мек
Characteristics

Магни основи

Characteristics

Висина на душек

22 см
Characteristics

Сертификати

ACA , Made in Italy , OEKO TEX CLASS I , CE
Characteristics

Бенефити

Систем за истегнување , Терморегулација
Characteristics

Навлака

Вискоза
Characteristics

Дополнително

Медицински душек

Гаранција

10 години

Ергономска основа

Materials 5. Магнифоам Мемоформ

Техничка основа

Materials 22. Масажа

Ортопедска основа

Materials 2. Елиософт

Комфорт основа

Materials 9. Магнифоам Мемоформ
Materials 13. Вискозна ткаенина
Materials 14. Хипоалергени влакна

Ергономска основа

5

Техничка основа

22

Ортопедска основа

2

Комфорт основа

9 13 14

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат