0

Бесплатна достава низ Македонија

  • (+389) 78-700-222
  • info@magniflex.com.mk
  • ул.Наум Наумовски Борче 87

Audace Diamante

Luxury Line


Големина:

Количина:

112.200 мкд
Рата од 5.800,00 ден/месечно
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Audace Diamante

Професионален механизам за професионални спортисти

Зошто да го изберете?

  • Со помош на Факултетот за машинско инженерство од Сарагоса, MAGNIFLEX создаде Душек кој во текот на ноќта го растегнува 'рбетот, лумбарниот дел, дорзалниот дел и вратните пршлени, како и нозете.
  • MAGNISTRETCH е совршен за сите оние кои имаат стресна работа, канцелариска работа пред компјутер, болки во грбот, а особено е корисен за спортисти.
  • Одмор кој започнува со пријатна масажа, здрав сон кој ве полни со енергија и будење без болки- тоа го може само MAGNISTRETCH.

Колекција

Luxury Line
Characteristics

Ниво на комфорт

Супер Мек
Characteristics

Магни основи

Characteristics

Висина на душек

30 см
Characteristics

Сертификати

ACA , Made in Italy , OEKO TEX CLASS I , CE
Characteristics

Бенефити

Терморегулација
Characteristics

Навлака

Outlast
Characteristics

Дополнително

Поддршка во 5 зони

Гаранција

25 години

Ергономска основа

Materials 5. Магнифоам Мемоформ

Техничка основа

Materials 23. Дуалкор
Materials 26. Турнлес

Термо основа

Materials 15. Оутласт

Ортопедска основа

Materials 2. Елиософт

Комфорт основа

Materials 9. Магнифоам Мемоформ
Materials 10. Супер софт фибер
Materials 12. Слезова пена

Луксузна основа

Materials 28. Арома Терапија

Ергономска основа

5

Техничка основа

23 26

Термо основа

15

Ортопедска основа

2

Комфорт основа

9 10 12

Луксузна основа

28

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат