0

Бесплатна достава низ Македонија

  • (+389) 78-700-222
  • info@magniflex.com.mk
  • ул.Наум Наумовски Борче 87

Piuma Duvet Doca 50 x 80

Piuma


Големина:

Количина:

5.990 мкд
Исполнета со комбинација на крупен и ситен пердув кој ја прават исклучително мека и нежна.
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Piuma Duvet Doca 50 x 80

Колекција

Piuma
Characteristics

Димензии на перница

50x80

Гаранција

Нема гаранција

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат