0

Magnigel Double Support 72 x 42 x 15

Magnigel


Големина:

Количина:

6.900 мкд
Перница со две различни страни во комбинација од патентираната Memoform Magnifoam пена од едната и Magnigel пена од другата страна
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Magnigel Double Support 72 x 42 x 15

Колекција

Magnigel
Characteristics

Димензии на перница

72 x 42 x 15cm

Гаранција

Нема гаранција

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат