0

Lumbar

Анатомски додатоци


Големина:

Количина:

3.600 мкд
Перниче кое ја следи формата на спортско седиште и ги држи ‘рбетот и половината во исправена позиција.
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Lumbar

Перниче кое ја следи формата на спортско седиште и ги држи ‘рбетот и половината во исправена позиција.

Колекција

Анатомски додатоци
Characteristics

Димензии на перница

42x42 cm
Characteristics

Магни основи

Characteristics

Сертификати

ACA , Made in Italy , OEKO TEX CLASS I , CE
Characteristics

Димензија

33x37

Гаранција

Нема гаранција

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат