Topper Classico Plus

Додаток наменет за сите оние кои преферираат поцврст душек, но сепак не сакаат да се откажат од придобивките и карактеристиките на патентираната Magnifoam мемори пена.


Цени:

Димензија 90 x 200 160 x 200 180 x 200
4 cm 11.800 20.900 23.500
7 cm 13.300 23.600 26.500

* Цените се изразени во денари со вклучен ДДВ.


Зошто да го изберете?

- Вискозна ткаенина која е мека на допир и го намалува потењето поради нејзиното својство на пропусливост на воздухот

- Слој од патентирана мемори пена кој се прилагодува на телото и дава чувство на релаксација

- Навлака која лесно се вади и се пере во машина

Како е направен?

  1. Навлака изработена од вискозна ткаенина, прекрасна на допир
  2. Анти-алерген слој кој овозможува дополнителен комфорт
  3. Memoform полнење со патентирана мемори пена