0

Бесплатна достава низ Македонија

  • (+389) 78-700-222
  • info@magniflex.com.mk
  • ул.Наум Наумовски Борче 87

Piuma Rolloboules

Piuma


Големина:

Количина:

2.600 мкд
Исполнета со ситни силиконски топчиња кои ја прават неверојатно лесна
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Piuma Rolloboules

Колекција

Piuma
Characteristics

Димензии на перница

50x80

Гаранција

Нема гаранција

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат