0

Бесплатна достава низ Македонија

  • (+389) 78-700-222
  • info@magniflex.com.mk
  • ул.Наум Наумовски Борче 87

MagniCool 10 Soft

Luxury Line


Големина:

Количина:

55.000 мкд
MagniCool 10 Soft, from the MagniCool line, offers unparalleled coolness thanks to the innovative fabric, which promotes air circulation and keeps the microclimate between body and mattress constant. Comfort & support in a softer 10” profile.
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
MagniCool 10 Soft

Колекција

Luxury Line
Characteristics

Ниво на комфорт

Средно мек
Characteristics

Магни основи

Characteristics

Висина на душек

21 см

Гаранција

Нема гаранција

Ергономска основа

Materials 5. Магнифоам Мемоформ

Ортопедска основа

Materials 2. Елиософт

Ергономска основа

5

Ортопедска основа

2

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат