0

Бесплатна достава низ Македонија

 • (+389) 78-700-222
 • info@magniflex.com.mk
 • ул.Наум Наумовски Борче 87

Audace Hybrid

Luxury Line


Големина:

Количина:

125.000 мкд
Елегантен дизајн во комбинација со напредна технологија
*за плаќање на рати контактирајте не за условите
Audace Hybrid
Елегантен дизајн во комбинација со напредна технлогија

Зошто да го изберете?

 1. Навлака изработена од вискозна Outlast ткаенина која делува како термо регулатор
 2. Memoform magnifoam полнење со патентирана мемори пена 2см
 3. Memosoft полнење во комбинација со супер меки влакна за дополнителен комфор
 4. Memoform Мagnifoam полнење со патентирана мемори пена 4см
 5. Aquabreeze слој со голема моќ за пропусливост на воздухот 4cm
 6. Memoform Мagnifoam полнење со патентирана мемори пена 3см
 7. Elioform ортопедско јадро 3см
 8. Џебно жичено јадро (600м2) сместено во ќелија од микроклеточна пена со висока густинаКолекција

Luxury Line
Characteristics

Ниво на комфорт

Мек
Characteristics

Магни основи

Characteristics

Висина на душек

30 см
Characteristics

Сертификати

ACA , Made in Italy , OEKO TEX CLASS I , CE
Characteristics

Бенефити

Терморегулација

Гаранција

25 години

Ергономска основа

Materials 5. Магнифоам Мемоформ
Materials 7. Мемософт

Техничка основа

Materials 26. Турнлес

Термо основа

Materials 15. Оутласт

Ортопедска основа

Materials 1. Елиоформ
Materials 4. Нано спринг јадро

Комфорт основа

Materials 9. Магнифоам Мемоформ
Materials 10. Супер софт фибер
Materials 11. Аквабриз

Луксузна основа

Materials 29. Хибрид Технологија
Materials 30. Рачна доработка
Materials 31. Страничен појас

Ергономска основа

5 7

Техничка основа

26

Термо основа

15

Ортопедска основа

1 4

Комфорт основа

9 10 11

Луксузна основа

29 30 31

Потребна ви е помош да се одлучите?

Need help?

Пишете ни

Нашиот тим е подготвен да ви одоговори на секое прашање
Need help?

Закажете тестирање

Тестирајте ги сите наши производи и довијте професионална презентација
Need help?

Јавете ни се

Нашите експерти за спиење се секогаш тука да ви помогнат