КАКО ДО САЕМСКИ ПОПУСТИ ДО 50% И БЕЗ САЕМ?

ГОЛЕМИ ПОПУСТИ ДО 50% !!!

Објавено на 12 Март, 2020 во iDream магазин

Драги наши корисници,

Во најава се големи  MAGNIFLEX попусти за секој кој настојува да има здрав и квалитетен сон.

Ве известуваме дека и оваа година се одлучивме да ви овозможиме неверојатно лесен пристап до нашите производи по неверојатно ниски цени.

Во продолжение погледнете ја програмата на попусти креирана за вас:

*- 50% попуст на моделот на душек MAGNI 100x200

*- 30% попуст на латофлекс;

*- 20 % попуст на душеци;

*- 20% попуст на перници;

*- 20% попуст на кревети.

И секако, за задоволството да биде уште поголемо поклонуваме ваучер за секој купен производ:

  1. БЕСПЛАТЕН ваучер за медицинска масажа;
  2. БЕСПЛАТНА дезинфекција и санитизација на вашиот душек или мебел со единствените Clean Max.


Ве очекуваме во нашиот продажен салон, кој се наоѓа спроти Фонтана- Градски Парк да го изберете вашиот омилен MAGNIFLEX производ.

За сите дополнителни информации можете да не контактирате на телефонскиот број 078 700 222.