ГОЛЕМИ НОВОГОДИШНИ ПОПУСТИ И ПОКЛОНИ ВО MAGNIFLEX

Се наоѓаме во екот на магичниот месец Декември, исполнет со безброј моменти на среќа, радост, многу насмевки и изненадувања. За да еуфоријата биде поголема, одлучивме да креираме новогодишна програма исполнета со големи празнични попусти и изненадувања.

Објавено на 26 Декември, 2019 во iDream магазин

Во месецот за нежност, топлина, забава, колачиња и подароци во салонот на Magniflex можете да ги пронајдете совршените подароци за себе и за своите најблиски и да си обезбедите квалитетен сон во Новата Година. А таму, покрај весели и насмеани лица, ве очекуваат и неверојатни попусти.Во продолжение погледнете го попустот на вашиот омилен Magniflex производ:

- 50 % попуст на модел МAGNI 100x200

- 50% попуст на модел LAMBORGINI 160x200

- 30% попуст на сите кревети

- 25% попуст на латофлекс

- 20% попуст на сите модели на перници

- 10% попуст на сите модели на душеци

Тимот на Magniflex Ви ги честита предстојните празници со ПОДАРОК масажа за секој купувач!

Ве очекуваме !!!