ГОЛЕМИ BLACK FRIDAY ПОПУСТИ ДО 50% ВО MAGNIFLEX

Почитувани Магнифлекс потрошувачи, во најава е уште еден посебен петок со посебно ниски цени на најдобрите Италијански душеци и перници во Македонија.

Објавено на 28 Ноември, 2019 во iDream магазин

Со задоволство ви ги најавуваме овогодинешните BLACK FRIDAY попусти кои важат само овој ПЕТОК и САБОТА за сите љубители на здравиот и квалитетен сон и за сите оние кои го бараат и заслужуваат најдоброто и не прифаќаат ништо помалку од тоа. 

 BLACK FRIDAY ПОНУДА: 

◾️50 % попуст на модел МAGNI 100x200
◾️50% попуст на модел LAMBORGINI 160x200
◾️30% попуст на сите кревети
◾️25% попуст на латофлекс
◾️20% попуст на сите модели на перници
◾️10% попуст на сите модели на душеци

Тимот на Магнифлекс ве поканува во Салонот за Здрав Сон кој се наоѓа на ул.Илинденска, спроти Фонтана- Градски Парк каде ќе можете по неверојатна цена да го одберете вашиот омилен МАГНИФЛЕКС производ. 

Тимот на Магнифлекс и огромните попусти чекаат на вас! 

Ви посакуваме убав ден, а уште поубав и поквалитетен сон! 

За секое дополнително прашање можете да не контактирате на телефонскиот број 078/ 700 222.